separateurOptionHaut Zoeken
separateurOptionHaut Français Anglais Allemand Néerlandais separateurOptionHaut separateurOptionHaut separateurOptionHaut Vergroot de lettergrootte Daling lettergroottec separateurOptionHaut separateurOptionHaut

Site officiel du tourisme en Champagne-Ardenne -

GR, GRP, voies vertes, parcourez les sentiers de randonnées en Champagne-Ardenne.

Het hele weekend

Contenu

Trektochten door de wijngaardenRandonnées à travers le vignoble

Bruisende wandelingen over de paden door de wijngaarden, heerlijke trektochten, gezellige dorpen...

U trekt er natuurlijk vooral op uit over de talrijke paden om met de wijngaarden van de Champagne kennis te maken. U komt hier een altijd aanwezig spektakel tegen, telkens anders naar gelang het seizoen.
In elk dorpje kunt u de hier geproduceerde godendrank proeven. Aarzel niet en loop eens bij de kleine champagneproducenten binnen. Zij zullen u met veel plezier welkom heten en u in de geheimen van de champagne laten delen.
Maar deze paden voeren u ook tot in de bongerds met appelbomen, op zoek naar de streekwijnen en de smaken van de Champagne-Ardenne.

Laat u verleiden...

 

 

8 antwoorden

boucle d'Avize

CRT Champagne

boucle d'Avize
Moeilijkheidsgraad: Vert
Afstand: 6.5 km

Boucle de Chouilly

CRT Champagne

Boucle de Chouilly
Moeilijkheidsgraad: Bleu
Afstand: 14.8 km

boucle de Cramant

CRT Champagne

boucle de Cramant
Moeilijkheidsgraad: Vert
Afstand: 5.8 km

Boucle de Cuis

CRT Champagne

Boucle de Cuis
Moeilijkheidsgraad: Bleu

Entre vignes et forêts

La Boucle de Bellevue

Le Circuit Gaston Chèq

Les Vergers du Tourteronnais

Menu du pied de page