Zie foto's (15)
Cottage 44
Huis
,
Gemeubileerd en Verblijfplaatsen
in Mesnil-Saint-Père
Vanaf :
350€
Week (gemeubileerd)
-
Tegenover de haven van Mesnil-St-Père biedt Cottage n°44 een gemeubileerd appartement dat is ontworpen als een echt privé-eigendom met een kleine tuin en terras, in een zeer rustige omgeving, met een adembenemend uitzicht op het meer van het Oosten. Voor een verblijf met de voeten in het water!
Een gemeubileerd appartement van ongeveer 80 m², geschikt voor 4 personen (2 volwassenen en 2 kinderen).
Op de begane grond: entree, kitchenette, woonkamer met slaapbank, badkamer en apart...Tegenover de haven van Mesnil-St-Père biedt Cottage n°44 een gemeubileerd appartement dat is ontworpen als een echt privé-eigendom met een kleine tuin en terras, in een zeer rustige omgeving, met een adembenemend uitzicht op het meer van het Oosten. Voor een verblijf met de voeten in het water!
Een gemeubileerd appartement van ongeveer 80 m², geschikt voor 4 personen (2 volwassenen en 2 kinderen).
Op de begane grond: entree, kitchenette, woonkamer met slaapbank, badkamer en apart toilet.
Op de eerste verdieping: een slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een babybedje.
Directe toegang tot het meer van het Oosten.
Huisdieren zijn toegestaan zonder extra kosten.
-
-
Milieu
-
-
-
Capaciteit
-
-
-
Gesproken talen
-
Diensten
-
-
Uitrusting
-
-
-
Diensten
-
-
-
Comfort
-
-
-
Activiteiten
-
Tarieven
-
Betalingsmethoden
-
Tarieven
-
Week (gemeubileerd)van 350 € tot 450 €
Openings
-
Openingstijden
-
- Heel het jaar 2023