Zie foto's (9)
L'ESSEN'CIEL (N° 52G338)
Gemeubileerd en Verblijfplaatsen
in Lafauche
-
Land van Chaumont: de stad van het Affiche en de Grafische Kunst met het nieuwe centrum « Le Signe », maar ook die van smalle straatjes met huizen, torentjes en wenteltrappen, de donjon van de graven van Champagne en van smakelijke specialiteiten: de bonbon ‘Idéal’ en de grijze Bourgondische truffel! Niet te vergeten: de romaanse kerk van Vignory.
Stijlvolle vakantiewoning (natuursteen, balkenzoldering) aan de voet van het kasteel van Lafauche. Opmerkelijk uitzicht op de omliggende natuur....Land van Chaumont: de stad van het Affiche en de Grafische Kunst met het nieuwe centrum « Le Signe », maar ook die van smalle straatjes met huizen, torentjes en wenteltrappen, de donjon van de graven van Champagne en van smakelijke specialiteiten: de bonbon ‘Idéal’ en de grijze Bourgondische truffel! Niet te vergeten: de romaanse kerk van Vignory.
Stijlvolle vakantiewoning (natuursteen, balkenzoldering) aan de voet van het kasteel van Lafauche. Opmerkelijk uitzicht op de omliggende natuur. De authenticiteit die deze plek uitstraalt, is een bron van weldaad en rust. Zeer aangenaam kader, zowel binnen als buiten.
Uitrusting :
Begane grond : keuken - eetkmaer - woonkamer met haard - 2 slaapkamers (1 2-persoonsbed, 2 1-persoonsbeds) - badkamer met douche - WC.
Boven : slaapzolder - zithoek - 1 slaapkamer (1 2-persoonsbed).
Serre - tuinmeubels - omheind terrein van 5400 m² - eindschoonmaak (50€) - lakenverhuur (10€/2-persoonsbed - 5€/1-persoonsbed) - handdoekenverhuur (4€/persoon) - huislinnen (4€).
-
-
Capaciteit
-
-
Diensten
-
-
Uitrusting
-
-
-
Diensten
-
Tarieven
-
Betalingsmethoden