Zie foto's (9)

L'ORCHIDEE (N°52G215)

Gemeubileerd en Verblijfplaatsen in Vaux-sur-Saint-Urbain
  • Vallage en Blaise: 2 dalen van de Marne en het Champagne-Bourgognekanaal, getekend door de stad Joinville en zijn renaissancekasteel, maar ook door Metallurgic Park bij Wassy, de hoogoven van Dommmartin-le-Franc en het kasteel van Voltaire bij Cirey-sur-Blaise.

    Vakantiewoning van 78 m² tegen het huis van de eigenaar, voor een ontspannen vakantie in een dorpje op het platteland (wandelen, fietsen, vissen...).

    Uitrusting :

    3 slaapkamers (2 2-persoonsbeds, 2 1-persoonsbeds) - eetkamer -...
    Vallage en Blaise: 2 dalen van de Marne en het Champagne-Bourgognekanaal, getekend door de stad Joinville en zijn renaissancekasteel, maar ook door Metallurgic Park bij Wassy, de hoogoven van Dommmartin-le-Franc en het kasteel van Voltaire bij Cirey-sur-Blaise.

    Vakantiewoning van 78 m² tegen het huis van de eigenaar, voor een ontspannen vakantie in een dorpje op het platteland (wandelen, fietsen, vissen...).

    Uitrusting :

    3 slaapkamers (2 2-persoonsbeds, 2 1-persoonsbeds) - eetkamer - keuken - zithoek - badkamer met douche - 2 WC - verwarming elektrische en hout - 2 terras - telefoon - lakenverhuur (9€/bed) - huislinnen (3€/persoon) - handdoekenverhuur (5€/persoon) - eindschoonmaak (22€/tijd).
  • Capaciteit
    • Kamers :  3 Kamer(s)
Diensten
  • Uitrusting
    • Barbecue
    • Spelletjes voor kinderen
    • Parkeerplaats
  • Diensten
    • Dieren toegelaten
Tarieven
Betalingsmethoden
  • Reischeques
  • Eurocard - MasterCard
  • Visa